بایگانی برای تیر, ۱۳۹۳

سامانه فروش بلیط های ارزان قیمت هواپیما به مسافران راه اندازی شد

بدون نظر

havapeymaشرکت سامانه ارتباطات قاصدک با همکاری شرکای تجاری خود سامانه فروش بلیط های ارزان قیمت چارتری هواپیما را برای عرضه بصورت آنلاین در سایت خود فراهم کرده است. بلیط های چارتری بلیط‌های لحظه آخری هواپیما هستند که بدلیل عدم تکمیل ظرفیت هواپیما با قیمت پایین تر و ارزان تر عرضه می شوند.

بلیط های عرضه شده در این سامانه بگونه ای در دسترس قرار گرفته اند که امکان خرید بلیط آسان، ارزان و مطمئن هواپیما توسط شما فراهم شود و گام نخست یک سفر به یادماندنی را تجربه نمایید.

به یاد داشته باشید در هرمرحله از استفاده و خرید که به سوال یا اشکالی برخوردید تیم پشتیبانی شرکت سامانه ارتباطات قاصدک آماده پاسخگویی و مشاوره به شما جهت حل موضوع بوجود آمده است.


فراهم شدن امکان ارسال پیام کوتاه به شماره های ایرانسل به تفکیک جنسیت، منطقه و پیش شماره

بدون نظر

irancellسامانه پیام کوتاه قاصدک امکان ارسال به شماره های ایرانسل را با قابلیت های ویژه فراهم نمود. از طریق این قابلیت، می توانید پیامک های تبلیغاتی خود را به شماره های ایرانسل به تفکیک پیش شماره، جنسیت و یا بر اساس کدپستی مالک شماره ایرانسل ارسال نمایید.

پس از مشخص نمودن هریک از معیارهای ذکر شده، تعداد شماره های موجود نمایش داده می شود و می توانید به همه یا تعداد خاصی از آنها بصورت اتفاقی پیام خود را ارسال نمایید.

قابلیت ارسال به شماره های ایرانسل از آن جهت حائز اهمیت است که بسیاری از دارندگان شماره های ایرانسل از نسل جوان جامعه هستند و بدین صورت پیامکهای شما هدفمندتر ارسال می گردد. سامانه پیام کوتاه قاصدک پیش از این قابلیت ارسال به تفکیک جنسیت و سن را به پیش شماره های همراه اول نیز فراهم نموده بود.