بایگانی برای خرداد, ۱۳۹۳

تصاویر پس زمینه ویندوز با طرح تقویم سال

بدون نظر

تصاویر گرافیکی برای استفاده در پس زمینه ویندوز با کاربری و طرح تقویم سال جاری آماده شد. برای مشاهده و دریافت فایلهای مربوطه به اینجا مراجعه نمایید. هریک از تقویم ها بصورت جداگانه یا بصورت کلی قابل دریافت هستند و پس از دانلود می توانید آنها را به عنوان پس زمینه ویندوز خود مورد استفاده قرار دهید.


ماژول ایمیل کاتالوگ سامانه پیام کوتاه قاصدک راه اندازی شد

بدون نظر

ماژول «ایمیل کاتالوگ» سامانه پیام کوتاه قاصدک راه اندازی شد. این ماژول هنگامی کارایی دارد که نیاز دارید کاتالوگ ها، تبلیغات، لیست تعرفه ها و هرآنچه که نیاز دارید بصورت سریع برای مشتری شما ارسال شود. این ماژول به این شکل کار می کند که مشتری یا درخواست کننده، آدرس ایمیل خود را از طریق گوشی موبایل خود به شماره پیامک شما ارسال می کند و همان لحظه از طریق سامانه، کاتالوگ های شما برای او ارسال می شود.

این ماژول همچنین این امکان را فراهم می آورد که کلید واژه های مختلفی تعیین شود تا به ازای هرکدام از آنها که مشتری شما همراه با آدرس ایمیل خود به شما پیامک می کند کاتالوگ متفاوتی به وی ایمیل شود.

به عنوان مثال وقتی مشتری توسط گوشی موبایل خود پیامی حاوی : «mohammadi@yahoo.com لیست قیمتها» به شماره پیامکی سامانه شما ارسال می کند از طرف سامانه و در همان لحظه لیست قیمتها به ایمیل او ارسال خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر درباره این سامانه به سایت شرکت سامانه ارتباطات قاصدک مراجعه نمایید.