بایگانی برای اسفند, ۱۳۹۲

راه اندازی سرویس خبرنامه پیامکی

بدون نظر

سرویس خبرنامه پیامکی سامانه پیام کوتاه قاصدک راه اندازی شد. توسط این ابزار می توانید فرمی را در سایت یا وبلاگ خود درج کنید که مخاطبان سایت شما مشخصات و شماره تلفن همراه خود را در آن وارد کنند و به این ترتیب شماره های آنها در یک گروه خاص در سامانه پیام کوتاه شما جمع آوری شود.

با در اختیار داشتن شماره های مخاطبان می توانید هر زمان که لازم باشد برای آنها پیامک ارسال کنید و آنها را در جریان فعالیت های خود قرار دهید. سرویس خبرنامه پیامکی به گونه ای راه اندازی شده است که براحتی می توانید فرم خبرنامه مربوط به جمع آوری شماره ها و مشخصات مخاطبین را در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید.


تخصیص انواع شماره های رایگان به خریداران سامانه پیام کوتاه

بدون نظر

شرکت سامانه ارتباطات قاصدک در آستانه عید نوروز تخفیفات ویژه ای را برای مشتریان جدید در نظر گرفته است.

بر این اساس به کلیه افرادیکه تا پایان سال ۱۳۹۲ اقدام به خرید نرم افزار پیام کوتاه قاصدک نمایند، به همراه هر نرم افزار، شماره ها ذیل بطور رایگان اختصاص داده می شود:

  • یک شماره اختصاصی ۱۴ رقمی با پیش شماره ۳۰۰۰
  • یک شماره اختصاصی ۱۴ رقمی با پیش شماره ۵۰۰۴ و یا ۱۰ رقمی با پیش شماره ۵۰۰۲
  • یک شماره عمومی ۸ رقمی با پیش شماره ۲۰۰۰

جهت اطلاعات بیشتر و خرید سامانه پیام کوتاه با شرکت سامانه ارتباطات قاصدک تماس حاصل نمایید.


قابلیت ارسال پیام کوتاه به شماره های ایرانسل فراهم شد

بدون نظر

سامانه پیام کوتاه قاصدک با اضافه کردن قابلیت ارسال با پیش شماره ۵۰۰۰۲، امکان ارسال پیامک به شماره های ایرانسل را نیز فراهم کرد. با اضافه شدن این امکان، کلیه دارندگان سامانه پیام کوتاه قاصدک با دریافت پیش شماره ۵۰۰۰۲ و با ورود به سامانه پیام کوتاه قاصدک می توانند نسبت به ارسال پیامک به شماره های گیرندگان ایرانسل موردنظر اقدام نمایند. در قابلیت ارسال پیامک با پیش شماره ۵۰۰۰۲، امکان ارسال به هر تعداد پیامک به شماره های ایرانسل استان یا شهر مورد نظر وجود دارد.

قابل ذکر است پیش از این، پیش شماره ۵۰۰۰، قابلیت ارسال بر اساس سن و جنسیت را نیز دارا بود که سایر پیش شماره ها فاقد چنین قابلیت هایی هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا طرح پرسش های احتمالی در زمینه سامانه پیام کوتاه با شرکت سامانه ارتباطات قاصدک تماس حاصل نمایید.