بایگانی برای تیر, ۱۳۹۲

دفتر فنی و برنامه نویسی شرکت قاصدک در یک روز پرکار!

بدون نظر

Technical

 


راه اندازی امکان ارسال پیام کوتاه با نام تجاری یا شماره خاص

بدون نظر

امکان ارسال پیام کوتاه با نام تجاری توسط شرکت سامانه ارتباطات قاصدک راه اندازی شد.

در این روش به جای شماره های مختص ارسال پیام کوتاه، نام مورد نظر شما با حروف لاتین و تا ۱۰ حرف به عنوان ارسال کننده پیام کوتاه قرار می گیرد. به عبارت دیگر، گیرنده پیام هنگام دریافت پیام شما، به جای شماره های ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰ و …. ، نام مورد نظر شما را به عنوان فرستنده پیام کوتاه در گوشی تلفن همراه خود مشاهده می کند.

همچنین با قابلیتی دیگر می توان از یک شماره خاص و حداکثر تا ۱۴ رقم به عنوان فرستنده پیام نیز استفاده نمود. این شماره می تواند شماره مویابل یا شماره تلفن ثابت باشد و در این حالت گیرنده پیام به جای شماره های مرسوم ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰ و …. ، شماره موبایل یا تلفن ثابت شما را به عنوان ارسال کننده پیام مشاهده می کند. در این روش و هنگامیکه از شماره موبایل شما به عنوان ارسال کننده پیام استفاده شده باشد و گیرنده به آن پاسخ دهد، پاسخ وی مستقیما به گوشی تلفن همراه شما ارسال می شود.

هم اکنون و با راه اندازی این سرویس، شرکت سامانه ارتباطات قاصدک، مجری سامانه های نرم افزاری و پیام کوتاه، مفتخر به ارائه آن به متقاضیان محترم است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس و سایر قابلیتهای سرویس پیام کوتاه به سایت سامانه پیام کوتاه قاصدک مراجعه نمایید.


تخفیف های تابستانه سامانه پیام کوتاه قاصدک

۲ نظر

تعرفه های فروش سامانه پیام کوتاه قاصدک در مدت تابستان سال ۱۳۹۲ با ۵۰ درصد تخفیف همراه خواهد بود. این تخفیف ها که تا پایان ماه شهریور ۱۳۹۲ ادامه دارد برای نسخه پایه و کلیه ماژول های سامانه پیام کوتاه قاصدک اعمال می شود.

جهت مشاهده تعرفه ها و دریافت اطلاعات بیشتر به سایت سامانه پیام کوتاه قاصدک مراجعه نمایید.