بایگانی برای خرداد, ۱۳۹۲

انتشار نسخه PDF معرفی شرکت سامانه ارتباطات قاصدک و محصولات آن

بدون نظر

کاتالوگ معرفی شرکت قاصدک

نسخه PDF کاتالوگ معرفی شرکت سامانه ارتباطات قاصدک و محصولات آن مننتشر شد. در این کاتالوگ اطلاعاتی راجع به معرفی شرکت قاصدک، گواهینامه ها، معرفی کلیه محصولات و مشتریان این شرکت آمده است.

برای دریافت فایل کاتالوگ به اینجا مراجعه نمایید.


تصاویر پس زمینه ویندوز با طرح تقویم سال

بدون نظر

تصاویر گرافیکی برای استفاده در پس زمینه ویندوز با کاربری و طرح تقویم سال جاری آماده شد. برای مشاهده و دریافت فایلهای مربوطه به اینجا مراجعه نمایید. هریک از تقویم ها بصورت جداگانه یا بصورت کلی قابل دریافت هستند و پس از دانلود می توانید آنها را به عنوان پس زمینه ویندوز خود مورد استفاده قرار دهید.


قاصدک دمو، نسخه نمایشی محصولات شرکت سامانه ارتباطات قاصدک

بدون نظر

سایت قاصدک دمو برای ورود به نسخه نمایشی محصولات شرکت سامانه ارتباطات قاصدک راه اندازی شد. کاربران با ورود به این سایت می توانند محصولات شرکت سامانه ارتباطات قاصدک را بطور واقعی مورد تجربه و آزمایش قرار دهند و در صورت نیاز به خرید آنها اقدام نمایند.

قاصدک دمو

محصولات نرم افزاری تولید شده توسط شرکت سامانه ارتباطات قاصدک شامل فرم ساز، آرشیو تصاویر، سامانه پیام کوتاه، سامانه وقت ملاقات و سامانه خبرخوان است. هریک از این محصولات برای استفاده های گوناگونی طراحی شده است که برای آگاهی از کاربرد آنها می توانید به سایت شرکت سامانه ارتباطات قاصدک مراجعه نمایید.