بایگانی برای اردیبهشت, ۱۳۹۲

راه اندازی سامانه مدیریت دامنه و هاست

بدون نظر

سامانه مدیریت دامنه و فضای میزبانی شرکت سامانه ارتباطات قاصدک راه اندازی شد. مشتریان دامنه و هاست شرکت سامانه ارتباطات قاصدک با ورود به این بخش می توانند از زمان انقضا دامنه و هاست خود مطلع شده و آن بصورت اینترنتی شارژ نمایند.

همچنین با راه اندازی این سامانه چند روز قبل از انقضا هردامنه و هاست از طریق پیامک و ایمیل هشداری مبنی بر زمان پایان دامنه و هاست به مالک آن ارسال می شود. جهت ورد به بخش دامنه و هاست به اینجا مراجعه نمایید و جهت دریافت دسترسی ورود به آن با شرکت سامانه ارتباطات قاصدک تماس حاصل فرمایید.


راه اندازی ویکی سامانه پیام کوتاه قاصدک

بدون نظر

بخش ویکی (Wiki) سامانه پیام کوتاه قاصدک راه اندازی شد. در این بخش راهنمای جامع استفاده از سامانه پیام کوتاه قاصدک، ماژولهای مربوطه، وب سرویس و دیگر جزئیات آن آمده است. همچنین در بخش پرسش و پاسخ، سوالات متداول در مورد سامانه پیام کوتاه قاصدک جمع آوری شده است.

کلیه متون راهنما و آموزشها در قالب فایل PDF هم از بخشهای مربوطه قابل دریافت است. برای استفاده از بخش ویکی سامانه پیام کوتاه قاصدک به اینجا مراجعه نمایید.


ارتقاء رتبه در گواهینامه رتبه بندی و احراز صلاحیت شرکت های انفورماتیکی

بدون نظر

شرکت سامانه ارتباطات قاصدک موفق به دریافت رتبه جدید و بالاتر از گذشته در گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت شرکت های انفورماتیکی شورای عالی انفورماتیک شد. بر اساس این گواهینامه، شرکت سامانه ارتباطات قاصدک مجوز انجام فعالیت در زمینه های مربوطه را با رتبه های جدید و بطور رسمی خواهد داشت.

گواهینامه شورای عالی انفورماتیک

گواهینامه شورای عالی انفورماتیک


ماژول پیام کوتاه برای سامانه وردپرس

بدون نظر

ماژول پیام کوتاه برای سامانه وردپرس آماده استفاده قرار گرفت. این ماژول با نصب بر روی سیستم مدیریت محتوای وردپرس، قابلیتهای استفاده از بستر پیام کوتاه را برای کاربران وردپرس فراهم می سازد.

برخی قابلیتهای این ماژول عبارتند از:

  • - ثبت نام کاربران برای ارسال خبرنامه به آنها از طریق پیام کوتاه
  • - ارسال پیامک تکی و گروهی
  • - ارسال اتوماتیک مطالب به کاربران
  • - پیشنهاد نوشته از طریق پیامک
  • - اطلاع رسانی با پیامک در صورت انتشار نسخه جدید وردپرس

برای مشاهده قابلیت ها و دریافت این ماژول به اینجا مراجعه کنید.