بایگانی برای اسفند, ۱۳۹۱

ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی از دکل (BTS) ایرانسل

بدون نظر

امکان ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی از دکل (BTS) ایرانسل توسط شرکت سامانه ارتباطات قاصدک فراهم شد.

با استفاده از این سرویس می توان به موبایل های حاضر (فعال) در دکل های ایرانسل منطقه مورد نظر پیام های تبلیغاتی ارسال نمود و با توجه به فراهم بودن این قابلیت منحصر به فرد برای کلیه شهرهای ایران، امکان ارسال به افراد حاضر در یک موقعیت خاص در همه مناطق و موقعیت های کشور وجود دارد.

لازم به ذکر است که پیش از این فقط امکان ارسال پیامک به موبایل هایی که در یک منطقه خاص جغرافیایی که قبوض آنها توزیع می گردید (بر اساس کدپستی) و فقط برای همراه اول میسر بود که طی قرارداد منعقده بین این شرکت و شرکت ایرانسل از این پس می توان به موبایل های حاضر در یک یا چند منطقه مورد نظر پیامک ارسال نمود.

قابل توجه است که روش BTS ارسال بر اساس شماره همراه و یا پیش شماره تلفن همراه نمی باشد و فقط اس ام اس به کسانی ارسال می گردد که در منطقه مورد نظر قرار دارند و می تواند از رنج شماره های ۰۹۳۵-۰۹۳۶-۰۹۳۷-۰۹۳۸-۰۹۳۳-۰۹۳۹-۰۹۳۰ و در کل تمامی پیش شماره های ایرانسل (دائمی یا اعتباری) باشند.

لازم به یادآوری است که پیش از این امکان ارسال پیامک به موبایل های ایرانسل در استان یا یک شهر خاص نیز میسر گردیده بود که تا به امروز هیچ بانک اطلاعات معتبری در رابطه با موبایل های ایرانسل یک شهر، در اختیار شرکت ها قرار نگرفته است و ارسال این چنین پیامک هایی فقط توسط شرکت ایرانسل صورت می پذیرد.

شایان ذکر است که پس از ارسال پیام کوتاه، گزارش ارسال توسط شرکت ایرانسل در اختیار این شرکت قرار گرفته و متعاقبا و بر اساس درخواست مشتری این گزارش در اختیار وی قرار خواهد گرفت.


تخفیف ۵۰ درصدی در قیمتهای سامانه پیام کوتاه قاصدک

بدون نظر

شرکت سامانه ارتباطات قاصدک به مناسبت فرا رسیدن سال نو، سامانه پیام کوتاه قاصدک را با تخفیف ویژه ۵۰ درصدی به فروش می رساند.

این تخفیف به طور قطع تا پایان سال ۱۳۹۱ ادامه خواهد داشت و پس از آن قیمتهای جدید سامانه پیام کوتاه، مشمول استراتژی های جدید شرکت خواهد شد.

جهت اطلاع از قیمتهای جدید، با احتساب تخفیف ها به بخش سامانه پیام کوتاه مراجعه نمایید.