شرکت سامانه ارتباطات قاصدک در سال ۱۳۸۸ توسط جمعی از پیشگامان عرصه فن آوری اطلاعات کشور تاسیس گردید. این شرکت با بهره گیری از متخصصین مجرب و کارآزموده، پس از مدت کوتاهی توانست به عنوان یکی از طراحان و مجریان ایده های نوین و بدیع در صنعت فن آوری اطلاعات کشور مطرح باشد. عمده توجه [...]

بایگانی برای دسته "سامانه پیام کوتاه"

ارسال پیام به دارندگان دسترسی به نرم افزار وایبر

بدون نظر

viberقابلیت ارسال گروهی پیام به دارندگان نرم افزار و اکانت وایبر (Viber) بر روی گوشی های تلفن همراه (موبایل)، تبلت یا کامپیوترهای شخصی فراهم شد.

توسط این قابلیت، پس از انتخاب گروه یا لیست شماره های گیرندگان، پیام شما تنها به مخاطبانی از آن لیست ارسال می‌شود که امکان دسترسی به نرم افزار و سرویس وایبر را برای خود فراهم نموده اند.

قابل توجه است در ارسال به وایبر در هرپیام می توان تا ۹۰۰ حرف (کاراکتر) به مخاطبین ارسال نمود و امکان ارسال در آینده (تعیین زمان ارسال) نیز وجود دارد.

شایان ذکر است سرویس ارسال پیام به وایبر در سامانه پیام کوتاه قاصدک، قابلیت مشاهده لیست پیام های ارسالی و وضعیت تحویل آنها به مخاطبین را نیز در اختیار شما قرار می دهد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره سامانه پیام کوتاه با امکان ارسال گروهی پیام به وایبر به سایت سامانه پیام کوتاه قاصدک مراجعه نمایید یا با ما تماس بگیرید.


ماژول ایمیل کاتالوگ سامانه پیام کوتاه قاصدک راه اندازی شد

بدون نظر

ماژول «ایمیل کاتالوگ» سامانه پیام کوتاه قاصدک راه اندازی شد. این ماژول هنگامی کارایی دارد که نیاز دارید کاتالوگ ها، تبلیغات، لیست تعرفه ها و هرآنچه که نیاز دارید بصورت سریع برای مشتری شما ارسال شود. این ماژول به این شکل کار می کند که مشتری یا درخواست کننده، آدرس ایمیل خود را از طریق گوشی موبایل خود به شماره پیامک شما ارسال می کند و همان لحظه از طریق سامانه، کاتالوگ های شما برای او ارسال می شود.

این ماژول همچنین این امکان را فراهم می آورد که کلید واژه های مختلفی تعیین شود تا به ازای هرکدام از آنها که مشتری شما همراه با آدرس ایمیل خود به شما پیامک می کند کاتالوگ متفاوتی به وی ایمیل شود.

به عنوان مثال وقتی مشتری توسط گوشی موبایل خود پیامی حاوی : «mohammadi@yahoo.com لیست قیمتها» به شماره پیامکی سامانه شما ارسال می کند از طرف سامانه و در همان لحظه لیست قیمتها به ایمیل او ارسال خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر درباره این سامانه به سایت شرکت سامانه ارتباطات قاصدک مراجعه نمایید.


قابلیت ارسال پیام کوتاه به شماره های ایرانسل فراهم شد

بدون نظر

سامانه پیام کوتاه قاصدک با اضافه کردن قابلیت ارسال با پیش شماره ۵۰۰۰۲، امکان ارسال پیامک به شماره های ایرانسل را نیز فراهم کرد. با اضافه شدن این امکان، کلیه دارندگان سامانه پیام کوتاه قاصدک با دریافت پیش شماره ۵۰۰۰۲ و با ورود به سامانه پیام کوتاه قاصدک می توانند نسبت به ارسال پیامک به شماره های گیرندگان ایرانسل موردنظر اقدام نمایند. در قابلیت ارسال پیامک با پیش شماره ۵۰۰۰۲، امکان ارسال به هر تعداد پیامک به شماره های ایرانسل استان یا شهر مورد نظر وجود دارد.

قابل ذکر است پیش از این، پیش شماره ۵۰۰۰، قابلیت ارسال بر اساس سن و جنسیت را نیز دارا بود که سایر پیش شماره ها فاقد چنین قابلیت هایی هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا طرح پرسش های احتمالی در زمینه سامانه پیام کوتاه با شرکت سامانه ارتباطات قاصدک تماس حاصل نمایید.


سامانه پیام کوتاه قاصدک در ماهی که گذشت

بدون نظر

سامانه پیام کوتاه شرکت سامانه ارتباطات قاصدک در ماه گذشته با تغییرات قابل ملاحظه ای همراه بود. تعدادی از این تغییرات به شرح ذیل است:

 • اضافه نمودن سرویس پیش شماره ۵۰۰۲ با امکان ارسال بر اساس منطقه، گروه سنی و جنسیت
 • بالابردن سرعت ارسال در درگاه های مختلف
 • افزایش دقت در جستجو در مخاطبین
 • آماده نمودن وب سرویس برای ارسال شهری
 • حذف کاراکترهای خاص از متن پیام
 • اضافه نمودن نمودار گزارش ارسال
 • اصلاح مشکل گزارشگیری در تراکنشات و ترجمه فارسی
 • رفع مشکل اکسل در پاسخگویی هوشمند
 • امکان جستجو بر اساس نام، شماره موبایل، تاریخ سررسید در تمام گروههای ماژول سررسید
 • امکان حذف گروهی رکوردها در پاسخگویی هوشمند
 • درج نمونه دانلود فایل پاسخگویی هوشمند
 • حذف ایجاد مخاطبین به دفترتلفن در منو
 • رفع مشکل خروجی اکسل در ماژول استعلام
 • بهینه تر کردن سرعت پرس و جو از بانک اطلاعاتی
 • رفع ایجاد نشدن کاربر جدید در ماژول کارمندان به دلیل محدودیت ها
 • تغییر در ساختار پیام های ارسالی
 • رفع مشکل نمایش رکوردها در ارسالی های گروهی
 • رفع مشکل ماژول نظرسنجی حرفه ای
 • فایل راهنما و رفع مشکل وب سرویس ارسال جنسیتی
 • نمایش بخش تعرفه ها برای مشتریان
 • امکان درج نام گیرنده در خروجی فایل اکسل
 • رفع مشکل ارسال سریع و گروهی در نسخه اندروید و افزایش دیگر امکانات

شرکت سامانه ارتباطات قاصدک از نظرات و ایده های شما جهت توسعه سامانه پیام کوتاه و دیگر محصولات نرم افزاری این شرکت استقبال می کند.


راه اندازی امکان ارسال پیام کوتاه بر اساس سن، جنسیت و منطقه

بدون نظر

با راه اندازی امکان ارسال پیام کوتاه بر اساس سن، جنسیت و منطقه قابلیت ارسال هدفمند پیام کوتاه فراهم شد. برای استفاده از این قابلیت پس از ورود به سامانه پیام کوتاه و با انتخاب گزینه «ارسال بر اساس سن و جنسیت» می توانید نسبت به انتخاب شهر، سن و جنسیت مخاطبان اقدام نموده و پیامک های خود را به جامعه مخاطبان مورد نظر خود بفرستید.

قابل ذکر است بانک اطلاعاتی شماره های موجود در سامانه پیام کوتاه قاصدک متعلق به مخابرات بوده و کاملترین نوع بانک اطلاعاتی است که در فواصل کوتاه زمانی نیز بروزرسانی می شود.


سامانه پیام کوتاه ویژه گوشی های موبایل اندروید راه اندازی شد

بدون نظر

با توجه به فراگیر شدن تکنولوژی های مبتنی بر بستر موبایل، سامانه پیام کوتاه ویژه گوشی های موبایل دارای سیستم عامل اندروید راه اندازی شد.

در این برنامه قابلیت های مهم سامانه پیام کوتاه قاصدک وجود دارد و دارندگان گوشی های هوشمند دارای سیستم عامل اندروید می توانند براحتی و بطور رایگان از آن استفاده کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه نسخه اندروید سامانه پیام کوتاه مراجعه نمایید.


راه اندازی امکان ارسال پیام کوتاه با نام تجاری یا شماره خاص

بدون نظر

امکان ارسال پیام کوتاه با نام تجاری توسط شرکت سامانه ارتباطات قاصدک راه اندازی شد.

در این روش به جای شماره های مختص ارسال پیام کوتاه، نام مورد نظر شما با حروف لاتین و تا ۱۰ حرف به عنوان ارسال کننده پیام کوتاه قرار می گیرد. به عبارت دیگر، گیرنده پیام هنگام دریافت پیام شما، به جای شماره های ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰ و …. ، نام مورد نظر شما را به عنوان فرستنده پیام کوتاه در گوشی تلفن همراه خود مشاهده می کند.

همچنین با قابلیتی دیگر می توان از یک شماره خاص و حداکثر تا ۱۴ رقم به عنوان فرستنده پیام نیز استفاده نمود. این شماره می تواند شماره مویابل یا شماره تلفن ثابت باشد و در این حالت گیرنده پیام به جای شماره های مرسوم ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰ و …. ، شماره موبایل یا تلفن ثابت شما را به عنوان ارسال کننده پیام مشاهده می کند. در این روش و هنگامیکه از شماره موبایل شما به عنوان ارسال کننده پیام استفاده شده باشد و گیرنده به آن پاسخ دهد، پاسخ وی مستقیما به گوشی تلفن همراه شما ارسال می شود.

هم اکنون و با راه اندازی این سرویس، شرکت سامانه ارتباطات قاصدک، مجری سامانه های نرم افزاری و پیام کوتاه، مفتخر به ارائه آن به متقاضیان محترم است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس و سایر قابلیتهای سرویس پیام کوتاه به سایت سامانه پیام کوتاه قاصدک مراجعه نمایید.


ماژول پیام کوتاه برای سامانه وردپرس

بدون نظر

ماژول پیام کوتاه برای سامانه وردپرس آماده استفاده قرار گرفت. این ماژول با نصب بر روی سیستم مدیریت محتوای وردپرس، قابلیتهای استفاده از بستر پیام کوتاه را برای کاربران وردپرس فراهم می سازد.

برخی قابلیتهای این ماژول عبارتند از:

 • - ثبت نام کاربران برای ارسال خبرنامه به آنها از طریق پیام کوتاه
 • - ارسال پیامک تکی و گروهی
 • - ارسال اتوماتیک مطالب به کاربران
 • - پیشنهاد نوشته از طریق پیامک
 • - اطلاع رسانی با پیامک در صورت انتشار نسخه جدید وردپرس

برای مشاهده قابلیت ها و دریافت این ماژول به اینجا مراجعه کنید.


ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی از دکل (BTS) ایرانسل

بدون نظر

امکان ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی از دکل (BTS) ایرانسل توسط شرکت سامانه ارتباطات قاصدک فراهم شد.

با استفاده از این سرویس می توان به موبایل های حاضر (فعال) در دکل های ایرانسل منطقه مورد نظر پیام های تبلیغاتی ارسال نمود و با توجه به فراهم بودن این قابلیت منحصر به فرد برای کلیه شهرهای ایران، امکان ارسال به افراد حاضر در یک موقعیت خاص در همه مناطق و موقعیت های کشور وجود دارد.

لازم به ذکر است که پیش از این فقط امکان ارسال پیامک به موبایل هایی که در یک منطقه خاص جغرافیایی که قبوض آنها توزیع می گردید (بر اساس کدپستی) و فقط برای همراه اول میسر بود که طی قرارداد منعقده بین این شرکت و شرکت ایرانسل از این پس می توان به موبایل های حاضر در یک یا چند منطقه مورد نظر پیامک ارسال نمود.

قابل توجه است که روش BTS ارسال بر اساس شماره همراه و یا پیش شماره تلفن همراه نمی باشد و فقط اس ام اس به کسانی ارسال می گردد که در منطقه مورد نظر قرار دارند و می تواند از رنج شماره های ۰۹۳۵-۰۹۳۶-۰۹۳۷-۰۹۳۸-۰۹۳۳-۰۹۳۹-۰۹۳۰ و در کل تمامی پیش شماره های ایرانسل (دائمی یا اعتباری) باشند.

لازم به یادآوری است که پیش از این امکان ارسال پیامک به موبایل های ایرانسل در استان یا یک شهر خاص نیز میسر گردیده بود که تا به امروز هیچ بانک اطلاعات معتبری در رابطه با موبایل های ایرانسل یک شهر، در اختیار شرکت ها قرار نگرفته است و ارسال این چنین پیامک هایی فقط توسط شرکت ایرانسل صورت می پذیرد.

شایان ذکر است که پس از ارسال پیام کوتاه، گزارش ارسال توسط شرکت ایرانسل در اختیار این شرکت قرار گرفته و متعاقبا و بر اساس درخواست مشتری این گزارش در اختیار وی قرار خواهد گرفت.


تخفیف ۵۰ درصدی در قیمتهای سامانه پیام کوتاه قاصدک

بدون نظر

شرکت سامانه ارتباطات قاصدک به مناسبت فرا رسیدن سال نو، سامانه پیام کوتاه قاصدک را با تخفیف ویژه ۵۰ درصدی به فروش می رساند.

این تخفیف به طور قطع تا پایان سال ۱۳۹۱ ادامه خواهد داشت و پس از آن قیمتهای جدید سامانه پیام کوتاه، مشمول استراتژی های جدید شرکت خواهد شد.

جهت اطلاع از قیمتهای جدید، با احتساب تخفیف ها به بخش سامانه پیام کوتاه مراجعه نمایید.