شرکت سامانه ارتباطات قاصدک در سال ۱۳۸۸ توسط جمعی از پیشگامان عرصه فن آوری اطلاعات کشور تاسیس گردید. این شرکت با بهره گیری از متخصصین مجرب و کارآزموده، پس از مدت کوتاهی توانست به عنوان یکی از طراحان و مجریان ایده های نوین و بدیع در صنعت فن آوری اطلاعات کشور مطرح باشد. عمده توجه [...]

بایگانی برای دسته "اخبار"

قاصدک ۲۴؛ خرید آنلاین بلیط هواپیما

بدون نظر

airplane

برای علاقمندان به مسافرت و دوست داران سفر و گردش، وسیله رفت و برگشت از مبدا به مقصد بسیار اهمیت دارد و همواره تعداد زیادی از افراد مسافرت با هواپیما را به دلیل صرفه جویی در زمان و کاهش خستگی انتخاب می‌نمایند.

بدنبال افزایش سفرهای هواپیمایی چندین سال است که در ایران خرید اینترنتی انواع بلیط هواپیما (چارتر و سیستمی) نیز رواج یافته است. یافتن بلیط ارزان قیمت یا بلیط چارتر، یکی از گزینه‌های اقتصادی برای سفر از طریق خطوط هوایی به حساب می‌آید که با کاهش هزینه‌ها در سال‌های اخیر نیز رواج زیادی یافته است.

با این وجود نوع دیگری از بلیط هواپیما با نام بلیط‌های سیستمی نیز طرفداران خاص خود را دارد. پروازهای سیستمی ویژگیهایی همچون قابلیت لغو و همچنین قیمت جداگانه برای کودکان و نوزادان را دارد و از این رو مورد توجه گروه دیگری از مسافران قرار داشته و دارد.

سایت فروش اینترنتی بلیط قاصدک ۲۴ در راستای ارتقای سطح کیفی خدمات گردشگری الکترونیک، اقدام به فروش انواع پروازهای چارتری و سیستمی نموده است و این تضمین را به مشتریان خود می‌دهد که به سرعت و سهولت انواع بلیط‌های هواپیمای مورد نظر خود را در کلیه خطوط هواپیمایی کشور جستجو و اقدام به خرید بلیط چارتر یا سیستمی نمایند.

شما در هرلحظه که قصد مسافرت و خرید بلیط هواپیما داشته باشید می‌توانید به سایت خرید آنلاین بلیط هواپیمای قاصدک ۲۴ مراجعه نمایید و پرواز مورد نظر خود را در کلیه مسیرهای پروازی جستجو نمائید. سایت قاصدک ۲۴ طرف قرارداد با کلیه چارتر کننده‌ها و پروازهای سیستمی با مبدا و مقصد کلیه شهرهای دارای پرواز از جمله کیش ، مشهد ، اهواز ، اصفهان ، شیراز ، استانبول ، دبی و … است و این قابلیت را برای شما فراهم می‌سازد که پروازی از دید شما پنهان نماند.

نکته قابل توجه که در سایت قاصدک ۲۴ وجود دارد آن است که می‌توانید بر اساس میزان قیمت، نوع هواپیمایی و … در میان انواع پروازهای سیستمی و چارتری جستجو نمائید. به عبارت دیگر چنانچه نخستین اولویت شما برای خرید بلیط هواپیما، قیمت آن باشد می‌توانید از سایت قاصدک ۲۴ بخواهید تا بلیط‌های موجود را براساس بازه قیمتی مد نظرشما فهرست نماید. همچنین چنانچه خدمات یک شرکت هواپیمایی برای شما دارای اهمیت بیشتری است می‌توانید در سایت قاصدک ۲۴ تعیین نمایید که بلیط‌های پرواز کدام شرکت هواپیمایی را برای شما نمایش دهد.

پس از این مرحله و در میان بلیط‌های نمایش داده شده، می‌توان مشخصات جزئی تری مانند ظرفیت، نوع کلاس، نوع هواپیما، نوع پرواز و … است را مشاهده و سپس به انتخاب و ورود اطلاعات مسافران و خرید اقدام نمود. پس از خرید بلیط هواپیما، لحظاتی بعد بلیط مورد نظر در ایمیل شما قابل دریافت خواهد بود و با پرینت آن می‌توانید با آسودگی خاطر مسافرت خود را آغاز نمایید.

نکته قابل توجه در سایت قاصدک ۲۴، الکترونیکی بودن تمام مراحل است چراکه در هیچ یک از مراحل نیاز به مراجعه حضوری به جایی نیست و تنها با در اختیار داشتن یک خط اینترنت و از طریق انواع مختلف کامپیوتر و رایانه، تبلت، تلفن همراه(موبایل) و … با مراجعه به سایت قاصدک ۲۴ اقدام به تهیه بلیط مورد نیاز خود نمایید.

آرمان بی پایان سایت قاصدک ۲۴ برپایه ارائه خدمات سریع تر و آسان تر و همچنین پشتیبانی مطلوب از مشتریان و مخاطبان خود است و در این راستا تلاش می‌نماید تا همواره بهترین خدمات را با شرایط مطلوب در اختیار کاربران خود قرار دهد. قابل تاکید است در هر لحظه استفاده از سایت خرید بلیط هواپیما قاصدک ۲۴ که به سوال یا ابهامی برخورد نمودید می‌توانید با مرکز پشتیبانی در ارتباط باشید و سوال خود را مطرح نمایید.

مجموعه عوامل سایت قاصدک ۲۴ آماده دریافت نظرات شما برای ارتقاء کیفیت خدمات سایت است و امیدوار است با جلب رضایت شما در نخستین گام یک سفر، لحظات بیادماندنی یک مسافرت خاطره انگیز را برای شما رقم بزنند.


جشنواره فروش ویژه سامانه پیام کوتاه به مناسبت سال جدید

بدون نظر

شرکت سامانه ارتباطات قاصدک در آستانه سال جدید جشنواره فروش پنل پیام کوتاه با شرایط ویژه را برگزار می‌نماید.

در این جشنواره، به مناسبت سال جدید، از هم اکنون تا پایان نوروز سال ۱۳۹۴، با خرید یک نسخه از پنل پایه سامانه پیام کوتاه ۳ شماره اختصاصی ۱۲، ۱۳ و ۱۴ رقمی ارسال و دریافت پیام کوتاه و ۳ شماره عمومی ارسال پیام کوتاه به شما اختصاص می یابد.

قابل توجه است که در مدت برگزاری این جشنواره علاوه بر شماره های یاد شده، می توانید یکی از ماژولهای نظرسنجی، مسابقه یا پاسخگویی هوشمند را به تمایل خود انتخاب نمایید تا بدون پرداخت هزینه به شما اعطا شود.

جهت استفاده از این شرایط به پنل اس ام اس شرکت سامانه ارتباطات قاصدک مراجعه نمایید یا با شماره های شرکت تماس حاصل نمایید.


دریافت گواهینامه رتبه ۳ از شورای عالی انفورماتیک کشور

بدون نظر

گواهینامه رتبه 3 شورای عالی انفورماتیک کشورشرکت سامانه ارتباطات قاصدک موفق به دریافت گواهینامه رتبه ۳ از شورای عالی انفورماتیک کشور شد.

بر اساس این گواهینامه، این شرکت در موضوع تولید و پشتیبانی نرم‌افزارهای سفارش مشتری حائز گواهینامه رتبه ۳ در احراز صلاحیت شرکت های انفورماتیکی کشور است.

همچنین بر مبنای دیگر بندهای این گواهینامه، شرکت سامانه ارتباطات قاصدک در سایر موضوعات فعالیت از جمله شبکه داده‌ها‌ی رایانه ای و مخابراتی و تولید و ارائه رایانه‌های غیر Main Frame حائز رتبه ۴ و در موضوعات امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات، مشاوره و نظارت بر اجرای طرح‌های انفورماتیک، فناوری اطلاعات و ارتباطات و خدمات پشتیبانی حائز رتبه ۵ گردیده است.

بر اساس مجوز صادر شده از سوی شورای عالی انفورماتیک کشور، شرکت سامانه ارتباطات قاصدک از صلاحیت لازم برای اجرای پروژه ها در موضوعات ذکر شده و سقف های تعیین شده برای هریک از آنها برخوردار خواهد بود.

shora


ارسال پیام به دارندگان دسترسی به نرم افزار وایبر

بدون نظر

viberقابلیت ارسال گروهی پیام به دارندگان نرم افزار و اکانت وایبر (Viber) بر روی گوشی های تلفن همراه (موبایل)، تبلت یا کامپیوترهای شخصی فراهم شد.

توسط این قابلیت، پس از انتخاب گروه یا لیست شماره های گیرندگان، پیام شما تنها به مخاطبانی از آن لیست ارسال می‌شود که امکان دسترسی به نرم افزار و سرویس وایبر را برای خود فراهم نموده اند.

قابل توجه است در ارسال به وایبر در هرپیام می توان تا ۹۰۰ حرف (کاراکتر) به مخاطبین ارسال نمود و امکان ارسال در آینده (تعیین زمان ارسال) نیز وجود دارد.

شایان ذکر است سرویس ارسال پیام به وایبر در سامانه پیام کوتاه قاصدک، قابلیت مشاهده لیست پیام های ارسالی و وضعیت تحویل آنها به مخاطبین را نیز در اختیار شما قرار می دهد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره سامانه پیام کوتاه با امکان ارسال گروهی پیام به وایبر به سایت سامانه پیام کوتاه قاصدک مراجعه نمایید یا با ما تماس بگیرید.


سامانه ارسال پیامک از روی نقشه راه اندازی شد

بدون نظر

سیستم ارسال پیامک از روی نقشه در سامانه پیام کوتاه قاصدک راه اندازی شد.

توسط این قابلیت کاربر پس از انتخاب شهر مورد نظر، مناطق و بخش های جغرافیایی تفکیک شده آن شهر را بر روی نقشه مشاهده خواهد نمود و بدین ترتیب قادر است با انتخاب قسمتهای مورد نظر، پیامک خود را دقیقا به ساکنان همان منطقه یا مناطق ارسال نماید.

در سامانه ارسال پیامک از روی نقشه، امکان ارسال به شماره های همراه اول یا ایرانسل هر منطقه بصورت تفکیک شده وجود دارد و همچنین کاربر قادر خواهد بود به همه شماره ها یا تعداد خاصی از آنها پیامک خود را ارسال نماید.

قابل ذکر است سامانه ارسال پیامک از روی نقشه هماهنگ با سایر قسمتهای ارسال گروهی سامانه پیام کوتاه قاصدک، از امکان تعیین زمان ارسال و شماره ارسال کننده نیز برخوردار می باشد.

naghshe


پنل جدید نمایندگی سامانه پیام کوتاه قاصدک راه اندازی شد

بدون نظر

پنل جدید نمایندگی سامانه پیام کوتاه قاصدک با امکانات و طراحی جدید راه اندازی و در اختیار نمایندگان محترم قرار گرفت.

در پنل جدید بسیاری از قابلیت های متنوع تولید و فراهم گردیده است که توانایی ها و امکانات متعددی را در اختیار نمایندگان محترم قرار می دهد. برخی از قابلیت های فراهم شده در مورد بخش نمایندگی (امتیازی) به شرح ذیل است:

 • قابلیت ایجاد نمایندگی مشابه
 • قابلیت ایجاد منو در صفحه ورودی
 • قابلیت ثبت آنلاین انواع شماره ۱۰۰۰، ۳۰۰۰، ۵۰۰۰
 • قابلیت انتخاب لاگین کاربران از بین ده ها لاگین موجود در سامانه
 • سیستم پیشرفت گزارشات و مانیتورینگ کاربران
 • امکان استفاده از دامنه اختصاصی (مثلا www.yourcompany.com) به طوریکه نماینده بتواند با نام خود فعالیت کند و در هیچ جای سایت و پنل نماینده و مشتریان او نام از شرکت قاصدک ذکر نشود. نمایندگان نیاز به امکانات خاص، میزبانی (هاست) و یا سروری مجزا ندارند.
 • قابلیت تعریف پلن های قیمتی برای کاربران و نمایندگان (بصورت ثابت و یا شناور)
 • امکان فراهم نمودن شارژ آنلاین حساب برای کاربران و نمایندگان
 • امکان ارسال اخبار و ثبت اطلاعات تماس و مشخصات نماینده در پنل پیام کوتاه کاربران زیر مجموعه
 • امکان خرید شماره اختصاصی به صورت آنلاین و اختصاص به کاربران و نمایندگان
 • امکان ثبت قیمت فروش برای شماره های اختصاصی خریداری شده جهت خرید نمایندگان زیر مجموعه و کاربران
 • قابلیت گزارش گیری از فعالیت کاربران زیر مجموعه
 • در این نوع نمایندگی، پشتیبانی و آموزش مشتریان بر عهده نماینده می باشد.
 • امکان تعریف نمایندگی زیر مجموعه (این امکان با شرایط و برای نمایندگان فعال افزوده می گردد.)

جهت دریافت نمایندگی یا کسب اطلاعات بیشتر به بخش نمایندگی سامانه پیام کوتاه شرکت سامانه ارتباطات قاصدک مراجعه نمایید.


ارائه سامانه پیام کوتاه با پیش شماره اختصاصی و رایگان ۰۲۱

بدون نظر

شرکت سامانه ارتباطات قاصدک، تسهیلات ویژه ای را برای کاربران جدید و پیشین سامانه پیام کوتاه قاصدک در نظر گرفته است.

بر این اساس، به کلیه افرادیکه محل سکونت آنها تهران باشد و نسبت به خرید سامانه پیام کوتاه قاصدک اقدام نمایند، علاوه بر دو شماره اختصاصی رایگان با پیش شماره های ۳۰۰۰ و ۵۰۰ ، یک شماره اختصاصی رایگان با پیش شماره ۰۲۱ معادل شماره ثابت آنها نیز اختصاص می یابد.

همچنین برای کاربرانیکه پیش از این سامانه پیام کوتاه قاصدک را خریداری نموده اند با پرداخت هزینه ۱۰۰ هزار ریال، پیش شماره اختصاصی ۰۲۱ معادل شماره ثابت محل سکونت آنها قابل دریافت است. بدین ترتیب کاربران تهرانی جدید و پیشین در مجموع از ۳ شماره اختصاصی برای ارسال و دریافت پیام کوتاه برخوردار خواهند بود.

قابل توجه است که این سرویس فقط از تاریخ ۱۷ تا ۳۰ آبان سال جاری قابل ارائه است و برای کاربران سایر شهرها به جز تهران، دو شماره اختصاصی رایگان با پیش شماره های ۳۰۰۰ و ۵۰۰۰ طبق روال سابق اختصاص می‌یابد.


ارائه سیستم جدید نمایندگی سامانه پیام کوتاه قاصدک

بدون نظر

پنل جدید نمایندگی سامانه پیام کوتاه قاصدک با امکانات و طراحی جدید بزودی در اختیار نمایندگان قرار می گیرد.

در پنل جدید بسیاری از امکانات درخواستی و قابلیتهای جدید پیش بینی گردیده است که با ظاهری زیبا و کاربری آسان خواهد توانست پاسخگوی نیازهای کاربری نمایندگان محترم سامانه پیام کوتاه قاصدک باشد.

تولید پنل جدید نمایندگان در مراحل نهایی خود به سر می برد و بزودی در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

rese1

resellersm


ارسال پیام کوتاه توسط پیش شماره ۲۰۰۰ با کمترین تعرفه

بدون نظر

امکان ارسال پیام کوتاه با پایین ترین تعرفه توسط پیش شماره ۲۰۰۰ فراهم شد.

در این روش هزینه پیامک های نرسیده به گوشی و هزینه ارسال به شماره های فیلتر شده (Black List) به کاربر برگشت داده نمی شود اما به جای آن تعرفه ارسال پیام کوتاه با کمترین تعرفه (۱۸ ریال کمتر از تعرفه عادی) محاسبه می شود.

ارسال پیام کوتاه در این حالت که به ارسال با پیش شماره ۲۰۰۰* موسوم است برای ارسال پیامکهای تبلیغاتی و تجاری بسیار مناسب و به صرفه است و به همه دارندگان سامانه پیام کوتاه قاصدک یک شماره عمومی رایگان از این نوع تخصیص داده می شود. برای مشاهده تعرفه های این نوع ارسال به صفحه تعرفه های سامانه پیام کوتاه مراجعه نمایید.


انتقال مکان به دفتر فنی جدید شرکت سامانه ارتباطات قاصدک

بدون نظر

شرکت سامانه ارتباطات قاصدک در راستای بهره مندی مطلوب تر از ظرفیت های فراهم شده و همچنین تامین فضای فعالیت مناسب تر اقدام به انتقال دفتر فنی خود می نماید. طراحی معماری دفتر جدید توسط شرکت مهندسی افراز بنا انجام گردیده است و از اوایل ۶ ماهه دوم امسال فعالیت در این دفتر آغاز می شود.

d2

d3 (ادامه…)